Povinná předškolní docházka: reditelstvi/informace-o-povinne-predskolni-dochazce-od-skroku-2017-2018/

♣  Cvičení v tělocvičně skončilo. Další cvičení  bude až v novém školním roce.

♣  22. května 2018 odpoledne - Květinové slavnosti MŠ v Jirkovském divadle. Vystupujeme ve druhé části, která začíná v 16 hodin. Informace dostanete ve školce.

♣  30. května 2018 - představení divadla Krabice v Lezecké aréně - 50,- Kč (pro starší děti)

♣     1. června - pátek - Hračkový den s karnevalem a oslavou Dne dětí.

Dejte dětem jednoduchý karnevalový kostým. Prosíme, nedávejte dětem masky na obličej a "zbraně" . Děkujeme za pochopení.

♣  12. června 2018 - Sportovní hrátky na hřišti 4.ZŠ Jirkov ( více informací v MŠ)
♣  14. června 2018 - Letní slavnost a rozloučení s předškoláky na zahradě MŠ. Informace obdržíte v MŠ.

♣ Dovolená v MŠ

V době letních prázdnin bude naše mateřská škola uzavřena

od 1.7.2018 do 12.8.2018 .

Žádost o zařazení dítěte do náhradní školky v době dovolené odevzdejte do konce května paní učitelce.  Děkujeme.  (Další informace v MŠ)