Provoz mateřské školy je celodenní, od 6.00 do 16.00 hodin.
Kapacita školy je 53 míst.

1. třída – „ Maláčci “

13 dětí ve věku  2,5 - 4 roky   -  paní učitelka Eva Kubantová.

2. třída – „ Prostředňáci “

20 dětí ve věku  4 - 6 let   -  paní  učitelka Martina Dvořáková

3. třída – „ Velikáni “

20 dětí ve věku 6 - 7 let  -   paní učitelky Dana Dvořáková a Stáňa Bidlasová.

Věkové složení dětí ve třídách je možné měnit podle počtu zapsaných dětí apod.

Paní učitelky:
Danuše  Dvořáková
Stanislava Bidlasová
Eva  Kubantová
Martina Dvořáková

Paní uklizečky:
Renata Vaňková
Marie Palečková

Paní kuchařky:
Alena Růžičková
Jana Šebestová
Soňa Vaňková – vedoucí školní jídelny

NÁŠ DEN V MATEŘSKÉ ŠKOLE

•   Ráno se scházíme ve „ velké“ třídě, kde na nás čeká paní učitelka. Máme připravené hračky, se kterými si rády hrajeme a děláme ještě spoustu jiných zajímavých věcí. Všichni se známe a rádi si společně pohrajeme. Hrajeme si a někdy ani nezpozorujeme, že už přišla další paní učitelka. Dohrajeme své hry a už se začneme těšit do "prostředního“. Ještě vezmeme s sebou některé brášky a sestřičky z „malé“ třídy, aby jim nebylo smutno. Když přijde další paní učitelka, malé děti odchází do svého malého pokojíčku – „malé třídy“. Protože jsou ještě malé, je jim tam moc hezky.
•   Všichni si hrajeme, kreslíme, stříháme, nalepujeme, stavíme ze stavebnic ve svých třídách a tak není divu, že si někdy potřebujeme protáhnout tělo. Zacvičíme si a už se těšíme na dobrou svačinku, kterou nám připravily paní kuchařky. Protože nám chutná, všechno sníme a ještě si můžeme přidat. Po jídle si zase hrajeme a děláme spoustu zajímavých věcí.
•  A hurá ven! Nejradši máme zahradu. Nejezdí tam auta a máme tam pořád co objevovat. A zase se všichni vidíme. Po brášcích a sestřičkách se nám už trošku stýskalo. Někdy si taky musíme vyjít do města, to když je na zahradě moc bláta a nebo jdeme třeba do kina na pohádku. Jdeme pěkně ve dvojicích, učíme se správně přecházet a taky pozorujeme, co je ve městě nového. Vždycky si najdeme místečko na proběhnutí.
•  Pěkně nám vyhládlo! Ještě, že naše paní kuchařky tak dobře vaří. Z oběda nenecháme ani trošku. Pro někoho už je tu maminka a jde domů po obědě.
•  My ostatní už jsme trochu unavení. Poleženíčko na lehátku taky není k zahození!  Oblékneme si pyžamo a už posloucháme pohádku. Někteří z nás brzy usnou, ale někomu se spát nechce. To si pak potichoučku může třeba kreslit nebo skládat puzzle u stolečku, aby nevzbudil své kamarády.
•  Pěkně jsme si odpočinuli a než si zase budeme hrát, trošku se posilníme. Je tu zase dobrá svačinka!
•  Odpoledne už všichni čekáme na maminky a na tatínky. Protože tu máme pořád hodně kamarádů, hrajeme si zase všichni společně. Když pro nás pak rodiče přijdou, někdy si s námi musí chvilku pohrát, protože teď se nám zrovna domů nechce.
• Tak ahoj a zítra ráno se zase uvidíme!