Identifikační údaje

Adresa školy:             Mateřská škola Jirkov, Smetanovy sady 1558

Odloučené pracoviště: Mateřská škola Červený Hrádek, Školní 11

431 11 Jirkov

................................................................................................................................................................................................................................................................

Informace o MŠ Červený Hrádek

Zástupkyně ředitelky MŠ a správce webových stránek:

Mgr. Ivona Pavlovová

tel.: 474 68 47 14

email: hradek@msjirkov.cz

www.msjirkov.cz

Naše mateřská škola zahájila provoz v říjnu roku 1976. Z původní dvoutřídní základní školy vzniklo jednotřídní předškolní zařízení heterogeního typu. Kapacita mateřské školy se postupně snižovala až na současných 20 dětí ve věku zpravidla od 3 do 6 let.

Budova školy je podstatně starší, ale její stáří a původ se nepodařilo dohledat. Interiéry školy byly nově zrekonsrtuovány a vybaveny novým nábytkem.

šatna

Nejvíce si ceníme umístění naší školy v krásném prostředí. Stojí na návsi obce Červený Hrádek, obklopena zelení.

MŠ