Děkujeme Truhlářství Bezděka Blatno za opravu naší dřevěné mašinky na naší zahradě.

mašinka

3.třída Žabičky a paní učitelky děkují touto cestou manželů Mrázkovým za vytvoření okrasné skalky před vchodem do našeho pavilonu.

děti

Žabičky a paní učitelky děkují fimrě

Duartino Invest s.r.o.

za sponozorský dar ve výši 10.000,-

žába

Žabičky a paní učitelky děkují panu Zd.Mrázkovi za překvapení v podobě nového LED televizoru s držákem na zeď a barevné kopírky. Děkujeme

Chceme poděkovat touto cestou Střední škole technické, gastronomické a automobilní Chomutov za umožnění spolupráce se zahradnickým učilištěm Jirkov a sponzorský dar ve formě osázených květinových truhlíků na okna naší mateřské školy.

Děkují zaměstnanci a děti z Kaštánku

Děkujeme p. Sadílkovi za drobné dárky pro naše dětičky.

Velké poděkování společnosti TESCO STORES ČR a.s. za sponzorský dar ve výši 12.000Kč.

P.Hlaváček – jednorázový finanční dar ve výši 10 000Kč.

Manželé Černí - zahradní živé iglů vytvořeno z propletených vrbových prutů

.

Poděkování firmě INTERKAN s.r.o. Pavel Bodnárik

za opravu a renovaci zahradní mašinky

p.Beneš – úklidové služby

za úpravy provedené v areálu naší školky

(oprava chodníku a zhotovení ohniště)

Děkujeme za sponzorský dar firmě UNITED ENERGY ve výš 49.000Kč

a firmě SANDVIK CHOMUTOV PRECISION TUBES spol. s r.o. ve výši 10.000Kč

Poděkování panu Horákovi za zpracování dotačního projektu pro naší mateřskou školu

Velké díky společnosti ČEZ a.s. za sponzorský dar ve výši

100 000Kč k nakoupení interaktivní tabule.

tabule

„SLUNÍČKA“ a paní učitelky Petra a Martina děkují p.Fialové za sponzorské dárečky pro děti naší mateřské školy. Děkujeme

Děkujeme firmě
PRO-PLO /602875876/ za bezplatné zapůjčení plošiny k pořezání stromů a za pořezání stromu na školní zahradě panu Ervínu Kohlovi.

Naše poděkování patří p.Magni za nákup návleků do šatny na 4.třídě - Koťata

Paní učitelky a děti ze třídy BERUŠKY děkují p.WIESNETOVÉ za úhradu autobusu na třídní výlet. (sportovní areál na Domovině v Chomutově)

Děkujeme za sponzorský dar firmě OZ Bráda Žatec s.r.o., která nám dodala ovoce na Mikuláše. Zároveň děkujeme firmě Kočicová Bánov za čokoládové figurky na Mikuláše.