rozšířené vyhledávání ...

Dnes je sobota, 21. 10. 2017, 12:34:45

Naše mateřská škola byla uvedena do provozu v roce 1989. Od 1.1. 2003 jsme se staly součástí samostatného právního subjektu: Mateřská škola Jirkov, příspěvková organizace Smetanovy Sady 1558. Naše mateřská škola se nachází v sídlištní zástavbě a je součástí společného areálu spolu s Domem dětí a mládeže Paraplíčko Jirkov.

MŠ je čtyřtřídní s počtem (kapacitou) 100 dětí. První třída je zaměřena převážně na přípravu dětí do školy, ve druhé /smíšené/ je kladen důraz na hudební činnosti a hře na flétnu, další dvě třídy navštěvují nejmenší děti a děti s nepravidelnou docházkou.
Škola je patrová a rozdělena do dvou pavilonů připojených spojovací chodbou. Dva pavilony /patrové/ jsou pro pedagogickou činnost, tedy pobyt dětí, spojovací chodba /přízemní bez patra/ slouží provozním účelům - je zde kuchyň, prádelna, sborovna, kanceláře VOJ, VŠJ a dílna údržbáře. Zahrada školy nabízí velké možnosti pobytu dětí v jakémkoliv ročním období.

ROZDĚLENÍ TŘÍD :

1.třída / červená / KŘEMÍLCI / děti 5-7leté / p.uč. Romana Weberová, Jitka Vlásková

2.třída / modrá / KRTEČCI / smíšená třída / p.uč. Jana Kuchlerová, Jitka Vlásková

3.třída / zelená / RÁKOSNÍČCI / děti 4-5leté / p.uč. Eva Haluzová, Mirka Poláková

4.třída / žlutá / MOTÝLCI / děti 3-4leté / p.uč. Ivana Jeřábková, Hana Jechová