MŠ Srdíčko

Adresa: Bezručova 752, 43111 Jirkov
e-mail: srdicko@msjirkov.cz
Telefon: 474659737

Žádáme rodiče, aby potřebu umístění dítěte v mateřské škole zvážili, sledovali zdravotní stav dítěte i lidí, se kterými je dítě v kontaktu a prostudovali si vyjmenované rizikové skupiny.

• Při nástupu je nutné předložit vyplněný formulář „Čestné prohlášení“ (viz příloha).
  • Do areálu MŠ bude možný vstup pouze s ochranou nosu a úst, dodrženy musí být rozestupy 2 metry v souladu s mimořádnými opatřeními, není možné se shromažďovat v prostorách MŠ (vnitřních i venkovních).
  • Do prostor školy vstupuje dítě pouze s jednou doprovázející osobou. Doprovázející osoba se v budově zdržuje nezbytně nutnou dobu, po celou dobu má nasazenou roušku, řídí se pokyny pracovníků mateřské školy.
  • Při vstupu do budovy je k dispozici desinfekční prostředek.
  • Děti si po vstupu do třídy musí důkladně umýt ruce tekutým mýdlem.
  • Děti ani personál v prostorách mateřské školy nemusí nosit roušky, děti musí mít roušku k dispozici ve svém šatnovém boxu (čistou a uloženou v hygienickém sáčku). Pobyt venku se uskutečňuje výhradně v prostorách školy – školní zahrada. Skupinky dětí se nesmí potkávat.
  • Děti s projevy nachlazení, rýmy, kašle apod. nebudou do školy přijaty.
  • V případě výskytu jakýchkoli zdravotních potíží je rodič povinen dítě z MŠ bezodkladně vyzvednout.

Strava a pitný režim bude zajištěn v plném rozsahu obvyklým způsobem.

čestné prohlášení

Na základě rozhodnutí rady města Jirkova bude provoz mateřské školy Srdíčko ukončen 30.6.2020.

Speciální třída pro děti s vadami řeči bude přesunuta do MŠ Klubíčko  v Nerudově ulici.

Zastupují: 1.-28.7. MŠ Klubíčko – Nerudova ulice

29.7.-25.8. MŠ Čtyřka – Tylova ulice