I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP 3. OSOB DO MŠ POVOLEN NA ZÁKLADĚ ROZHODNUTÍ JEDNOTLIVÝCH ZÁSTUPKYŇ ŘEDITELKY ZA PŘEDPOKLADU DODRŽOVÁNÍ PLATNÝCH EPIDEMICKÝCH OPATŘENÍ. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÉ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

-------------------------------------------------------------------------------------

BŘEZEN  - ŠKOLNÉ SE NEPLATÍ

DUBEN - ŠKOLNÉ NEPLATÍ DĚTI, KTERÝM NEBYLA NAŘÍZENÍM VLÁDY UMOŽNĚNA DOCHÁZKA

OD KVĚTNA SE ŠKOLNÉ PLATÍ V OBVYKLÉ VÝŠI

Z důvodu výskytu infekčního onemocnění Covid 19 je

od 27. 5. - 10. 6. 2021 UZAVŘENA "Beruška" v MŠ KAŠTÁNEK Smetanovy sady 1558

uzavření třídy Beruška (800.72 kB)

OD 10. 5. 2021 JSOU VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY ZNOVU V PROVOZU

Z důvodu výskytu infekčního onemocnění Covid 19 je od 15. - 29. 4. 2021 UZAVŘENA "Zvoneček" v MŠ ČTYŘLÍSTEK Studentská 1318

Z důvodu pozitivního testu PCR u dítěte, které bylo v MŠ dopoledne 15. 4., se obnovení provozu posouvá na 29. 4. 2021

uzavření MŠ Čtyřlístek Zvoneček (790.85 kB)

UZAVŘENÍ VŠECH SOUČÁSTÍ MATEŘSKÉ ŠKOLY JIRKOV

Dle USNESENÍ VLÁDY ČESKÉ REPUBLIKY ze dne 26. února 2021 č. 200 o přijetí krizového opatření

jsou všechny součásti Mateřské školy Jirkov od pondělí 1. března 2021 až do odvolání UZAVŘENY.

Děti zaměstnanců Integrovaného záchranného systému a některých dalších zaměstnanců dle Rozhodnutí hejtmana Ústeckého kraje o péči o děti při nouzovém stavu mohou využít dětskou skupinu, která je v provozu v Základní škole Školní v Chomutově. Bližší informace o skupině na webových stránkách ZŠ Školní.

OŠETŘOVNÉ: informace pro rodiče o ošetřovném najdete např. zde:

Podle nových pravidel škola již nevyplňuje žádné potvrzení.

Usnesení vlády (144.13 kB)

Rozhodnutí hejtmana (2.86 MB)

Z důvodu výskytu infekčního onemocnění Covid 19 je od 26. 2. 2021 UZAVŘENA "Žabičky" v MŠ KAŠTÁNEK Smetanovy sady 1558

uzavření MŠ Smetanovy sady-Zabicky (808.01 kB)