VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH MATEŘSKÉ ŠKOLY ČTYŘKA! foto

Důležitá informace

Provoz mateřské školy bude od 3. 6. 2019 dočasně přesunut do MŠ Mašinka ul. Na Borku.   Trasa k MŠ Na Borku - autobus

Dlouho jsme čekali, až na nás s opravami v naší školce přijde řada a nyní nastal ten správný čas. Rozsáhlá rekonstrukce s sebou přináší i situace, které nejsou příjemné, ale pokusíme se vše společnými silami zvládnout.

Z důvodu rekonstrukce elektroinstalace v celé budově MŠ, rekonstrukce sociálního zařízení a dalších stavebních oprav ve všech třídách bude provoz mateřské školy od 3. června 2019 dočasně přesunut do náhradních prostor v MŠ Mašinka                  ( ul. Na Borku). O děti se budou starat paní učitelky z naší školky.  Bližší informace obdržíte do 31.5.2019 přímo v MŠ nebo na tel. 474 659 957. Těšíme se, že v září zahájíme nový školní rok ve zbrusu novém prostředí. :-)

Stále ještě máme několik volných míst na školní rok 2019/2020. Přijímáme i děti mladší 3 let. Máte-li zájem o umístění Vašeho dítěte,kontaktujte nás e-mailem:  ctyrka@msjirkov.cz  nebo na tel. 474 654 413 ( MŠ Na Borku)

Rádi vás v naší školce přivítáme!

Děkujeme za pochopení a přejeme všem dětem a rodičům krásné léto!

Dana Dvořáková a kolektiv zaměstnanců MŠ Čtyřka

prázdniny