VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH MATEŘSKÉ ŠKOLY ČTYŘKA! foto

REKONSTRUKCE JE ZA NÁMI !  V PONDĚLÍ 2. ZÁŘÍ JSME ZAHÁJILI NOVÝ ŠKOLNÍ ROK  :-)

Trošku to trvalo, ale všechny práce při rekonstrukci ( firma Intermont Opatrný) a hlavně závěrečný úklid se díky celému kolektivu MŠ Čtyřka a panu údržbářovi Patrikovi nakonec podařilo zvládnout a můžeme začít nový školní rok v nově opravených, vymalovaných třídách a se zbrusu novými koupelničkami. Zatím bez zrcadel, ale i ta budou :-)

koupelna1 koupelna 8 koupelna 5 koupelna 7                                                                                                                                                                        A nejen to. Na děti se těší také dvě nové paní učitelky.  :-)

Poděkování za to, že školka bude jak ze škatulky, patří nejen paní uklízečkám, kuchařkám a učitelkám ze Čtyřky, ale také kolegyním z MŠ Mašinka za to, že jsme u nich mohli po dobu rekonstrukce být a kolegyním z MŠ Klubíčko, že se o naše děti postaraly i v posledním prázdninovém týdnu. A dík patří i rodičům za toleranci a pochopení.

Věříme, že se vám u nás bude líbit a moc se na vás těšíme.

Dana Dvořáková a kolektiv zaměstnanců MŠ Čtyřka