VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH MATEŘSKÉ ŠKOLY ČTYŘKA! foto

Vážení rodiče,

od 25.5. 2020 je obnoven provoz MŠ. Protože je nutné stále dodržovat některá opatření, věnujte prosím pozornost těmto informacím:  Důležité informace pro rodiče.

ke stažení: Čestné prohlášení před nástupem do MŠ

V případě, že se rodiče rozhodnou, že jejich dítě nastoupí do mateřské školy Jirkov až od 1. 9. 2020, bude jim na základě písemné žádosti prominuto placení úplaty za předškolní vzdělávání (školné). Žádost ke stažení (viz příloha) nebo k vyzvednutí u VŠJ nebo u ZŘ v každé MŠ. Žádost můžete zaslat nejpozději do 15.6. 2020 e mailem (musí být podepsána zákonným zástupcem), vhodit do schránky apod. nebo předat přímo v MŠ. Nepožádáte - li si o úlevu do 15. 6. 2020, budete muset platit školné v obvyklé výši.

ke stažení:  žádost o úlevu na "školném"

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÝCH ŠKOL V JIRKOVĚ   PRO ŠK. ROK 2020/2021

Zápis do MŠ byl v období od 2. 5. do 16. 5 2020.  Stále máme volná místa i pro děti mladší 3 let, můžete přijít již přímo do MŠ.

Zde najdete tiskopisy ke stažení a podrobné informace a postup při podávání žádostí.

->INORMACE K ZÁPISU DO MŠ PRO ŠK. ROK 2020-2021                                                               ->Žádost o přijetí - ke stažení

->Čestné prohlášení o očkování - ke stažení

->Lékařský posudek k zápisu do MŠ- ke stažení

->Přihláška k placení stravného a školného z běžného účtu- ke stažení