AKTUÁLNÍ ZMĚNY V PLATBĚ ŠKOLNÉHO!

Od září 2021 se zvyšuje školné z 300,- Kč na 350,- Kč /měsíc (platba od září)

Platba školného:

• Za květen se platí v plné výši (300 Kč)

• červenec + srpen 980 Kč (využívání náhradní MŠ) - platí se jedna celá platba v měsíci, kdy dítě chodí do náhradní MŠ na stejný účet pod stejným variabilním symbolem

• pokud dítě nevyužívá náhradní MŠ, platí se pouze 1x školné (300 Kč)

Žádáme rodiče, aby platba za stravné a školné proběhla vždy do 15. dne aktuálního měsíce. Děkujeme!

LETNÍ PRÁZDNINY

V době letních prázdnin je naše mateřská škola uzavřena v období

1.7. - 22.8.2021

Informace o náhradním umístění dětí :

1.7. - 1.8.2021 zajišťuje 5.MŠ Studentská ulice, Jirkov

2.8. - 22.8.2021 zajišťuje 7.MŠ Smetanovy sady, Jirkov

23.8. - 31.8. MŠ Červený Hrádek

DŮLEŽITÉ INFORMACE

OD PONDĚLÍ 10. 5. 2021 JSOU OTEVŘENY VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY JIRKOV V BĚŽNÉM PROVOZU. DĚTI NEBUDOU TESTOVÁNY, V MŠ NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP 3. OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÉ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.