Vítejte na stránkách MŠ Kaštánek

kaštánek

Na našich webových stránkách najdete spoustu užitečných informací. Nejaktuálnější informace o dění v naší MŠ, fotogalerii všech našich tříd, školní vzdělávací program, aktuální jídelníček a spousty dalších zajímavých informací. Věříme, že zde najdete vše potřebné. V případě doplnění informací se na nás neváhejte obrátit s dotazy.

MŠ Kaštánek

Statutární zástupce: Jaroslava Chrtková

Email: kastanek@msjirkov.cz

Telefon: 474 659 158

List

Jedenáctým a předposledním měsícem roku je Listopad. Je pojmenován podle listí padajícího u nás v tuto dobu ze stromů. V jiných jazycích je nazýván podle starého římského kalendáře November, kde byl narozdíl od dnešního kalendáře měsícem devátým. Slovo novem znamená v latině číslo devět.

Tento měsíc má 30 dní a v jeho průběhu oslavíme například Dušičky, nebo Světový den dětí. S první sněhovou nadílkou pak přijíždí Martin na bílém koni.

Vánoční prodejní trhy

Ve dnech 9. - 10. 12. 2019 proběhnou Vánoční prodejní trhy na náměstí.

Zdobení vánočního stromečku

Vánoční zdobení stromečku na náměstí zajišťuje 2. třída "Sluníčka". Paní učitelky a děti půjdou dne 5. 12. 2019 v dopoledních hodinách stromeček nazdobit.

Mikuláš v MŠ

Rok se s rokem sešel a naší MŠ navštíví Čert, Mikuláš a Anděl, a to dne 3. 12. 2019. Tato trojice bude procházet školkou po jednotlivých třídách v průběhu dopoledních hodin, dětem rozdá drobné sladkosti a také něco zdravého od našich kuchařek. Bližší informace podají učitelky na jednotlivých třídách.

Vystoupení 1. třídy Myšek

Děti budou vystupovat v kulturním domě 21. 11. 2019 od 9,00 hod. - "Cesta kolem světa". Případné dotazy Vám zodpoví učitelky dané třídy.

Vánoční focení

Vánoční focení v ateliéru p. Bábíčkové proběhne ve dnech 19.-20.-21.11.2019. Rozpis, kdy která třída půjde, bude uvedený v šatně na nástěnce jednotlivých tříd. Cena sady fotografií je 350,-Kč. Objednané focení je závazné.

14.10.2019

Divadlo Most

Dne 25.11. děti ze 3. a 6. třídy pojedou do Divadla Rozmanitosti v Mostě na pohádku Sněhurka a sedm trpaslíků. Podrobné informace budou vyvěšeny na nástěnkách u jednotlivých tříd.

14.10.2019

Tělocvična

Od října do května budou děti naší MŠ dle rozpisu jednotlivých tříd navštěvovat každou středu tělocvičnu na 1.ZŠ v Jirkově. Podrobné informace budou vyvěšeny na nástěnkách u jednotlivých tříd.

Sběr papíru

Vážení rodiče, v letošním školním roce budeme starý papír sbírat průběžně po celý rok, takže ho můžete nosit a nechávat v chodbě na svém pavilonu. Děkujeme

26.09.2018

Interaktivní tabule

Rozpis tříd po dnech, ve kterých děti ze všech tříd mají možnost využívat interaktivní tabuli na Myškách v rámci dopoledních činností.