Vítejte na stránkách MŠ Kaštánek

Kaštánek

Vítejte v novém školním roce

2020-2021

Dále platí, že děti s projevy nachlazení, rýmy, kašle apod. nebudou do školy přijaty.

• V případě výskytu jakýchkoli zdravotních potíží je rodič povinen dítě z MŠ bezodkladně vyzvednout.

jablko

Na našich webových stránkách najdete spoustu užitečných informací. Nejaktuálnější informace o dění v naší MŠ, fotogalerii všech našich tříd, školní vzdělávací program, aktuální jídelníček a spousty dalších zajímavých informací. Věříme, že zde najdete vše potřebné. V případě doplnění informací se na nás neváhejte obrátit s dotazy.

hruška

MŠ Kaštánek

Statutární zástupce: Jaroslava Chrtková

Email: kastanek@msjirkov.cz

Telefon: 474 659 158

Září

Mnoho jazyků (včetně většiny slovanských) převzalo jeho latinský název september, tedy sedmý měsíc římského kalendáře. Staročeské označení tohoto měsíce bylo "zářij" a znamená začátek říje jelení zvěře, v následujícím měsíci je říje už v plném proudu. V českých zemích se v tomto období odehrávají především sklizňové slavnosti - například vinobraní, nebo dočesná. Na obloze pak nastává den podzimní rovnodennosti, velmi rychle se zkracují dny a prodlužují noci. Stěhovaví ptáci odlétají do teplých krajin a příroda se pomalu začíná chystat na období zimního odpočinku.

švestka

31.08.2020

Informace pro rodiče

Z důvodu COVID-19 není možné uskutečnit třídní schůzky. Informace potřebné pro letošní školní rok naleznete v příloze, a to pro každou třídu.

12.08.2020

Seznamy