Vítejte na stránkách mateřské školy

KAŠTÁNEK

DŮLEŽITÉ INFORMACE

Mateřská škola obdržela opozornění od Policie ČR:

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) se intenzivně zabývá anonymní výhrůžkou o připravovaném útoku na mateřskou školku, která nebyla nijak specifikována.

V součinnosti s krajskými ředitelstvími policie přijali detektivové z NCOZ preventivní opatření a provádí úkony směřující k vypátrání autora výhrůžky.

Na základě těchto informací byla přijata bezpečnostní opatření ve všech MŠ v Jirkově, Otvicích a Vrskmani.

Je na rozhodnutí rodičů, zda děti zítra do MŠ přivedou.

OD PONDĚLÍ 10. 5. 2021 PŘIPRAVUJEME OTEVŘENÍ VŠECH MATEŘSKÝCH ŠKOL DO BĚŽNÉHO PROVOZU. DĚTI NEBUDOU TESTOVÁNY, V MŠ NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP 3. OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÍ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI

Ředitelka Mateřské školy Jirkov, příspěvková organizace ve spolupráci s Městem Jirkov

V Y H L A Š U J E

ZÁPIS DĚTÍ DO MATEŘSKÝCH ŠKOL V JIRKOVĚ

PRO ŠK. ROK 2021/2022

Ve dnech 3. – 14. 5. 2021 bezkontaktní formou doručením na adresu vybrané MŠ

Ve dnech 11. a 12. 5. 2021 od 8:00 do 11:00 hod a od 12:00 do 15:00 hodin

možnost osobního vyzvednutí a předání žádostí ve vybrané MŠ

Podrobné informace k zápisu najdete v sekci aktuality.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

V období letních prázdnin bude MŠ v měsíci ČERVENCI tj.1.7.-30.7.2021 UZAVŘENA. Provoz zajišťuje MŠ Čtyřlístek.
Od 2.8.2021 již provoz v KAŠTÁNKU v pavilonu "B".

Statutární zástupce: Jaroslava Chrtková

Email: kastanek@msjirkov.cz

Telefon: 474 659 158

03.05.2021

INFORMACE PRO RODIČE

Informace pro rodiče nově příchozích dětí

28.04.2021

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

V období letních prázdnin bude MŠ v měsíci ČERVENCI tj.1.7.-30.7.2021 UZAVŘENA. Provoz zajišťuje MŠ Čtyřlístek. Od 2.8.2021 již provoz v KAŠTÁNKU v pavilonu "B".

14.04.2021

Zápisy dětí do MŠ