rozšířené vyhledávání ...

24.12. 2020 - 3.1. 2021

BUDE MATEŘSKÁ ŠKOLA UZAVŘENA

------------------------------------------------------

Vážení rodiče a přátelé, logo

dovolte mi, abych Vás přivítala na stránkách naší školy.

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1960. Za ta léta jí prošly stovky dětí, z těch prvních jsou již maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, a dnes k nám vodí své potomky. I přes poměrně vysoký věk se školka cítí mladě, neustále prochází úpravami, zlepšeními, stále jí to sluší.

O celkovou pohodu a spokojenost dětí se stará převážně ženský kolektiv, a jak úspěšně si vede, budete moci vidět na našich stránkách. Doufáme, že se z vás stanou pravidelní návštěvníci a snad i přispěvatelé.

vedoucí MŠ a kolektiv

Distanční výuka

V případě nařízené karantény zde najdete pracovní listy, tématické omalovánky, texty básniček, náměty na výtvarné činnosti, grafomotorické cviky a další materiály ke vzdělávání.

31.08.2020

UPOZORNĚNÍ !!

V BUDOVĚ MATEŘSKÉ ŠKOLY MUSÍ MÍT DOPROVOD DÍTĚTE ROUŠKU. DO MŚ DOCHÁZÍ DĚTI ZDRAVÉ. S PROJEVY RÝMY, NACHLAZENÍ , KAŠLE APD. NEBUDOU DO ŠKOLKY PŘIJATY. V případě výskytu jakýchkoli zdravotních obtíží je rodič povinen dítě z MŠ bezodkladně vyzvednout. Používejte desinfekci . V šatně se zdržujte jen po nezbytně nutnou dobu .

27.05.2020

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme společnosti ČEZ TEPLÁRENSKÁ, že jsme se mohli zúčastnit VÁNOČNÍ SOUTĚŽE. Dle počtu zaslaných hlasů jsme obsadili 3. místo a získali tak finanční odměnu ve výši 45 000 Kč na nákup herních prvků pro školní zahradu. DĚKUJEME !!!