Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je pátek, 26. 2. 2021, 20:01:15

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 6
DNES: 532
TÝDEN: 1908
CELKEM: 457588

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

Vážení rodiče a přátelé, logo

dovolte mi, abych Vás přivítala na stránkách naší školy.

 

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1960. Za ta léta jí prošly stovky dětí, z těch prvních jsou již maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, a dnes k nám vodí své potomky. I přes poměrně vysoký věk se školka cítí mladě, neustále prochází úpravami, zlepšeními, stále jí to sluší. 


O celkovou pohodu a spokojenost dětí se stará převážně ženský kolektiv, a jak úspěšně si vede, budete moci vidět na našich stránkách. Doufáme, že se z vás stanou pravidelní návštěvníci a snad i přispěvatelé.

 

vedoucí MŠ a kolektiv

AKTUALITY

16.10.2020

Distanční výuka

V případě nařízené karantény zde najdete pracovní listy, tématické omalovánky, texty básniček, náměty na výtvarné činnosti, grafomotorické cviky a další materiály ke vzdělávání.

Detail

31.08.2020

UPOZORNĚNÍ !!

V BUDOVĚ MATEŘSKÉ ŠKOLY MUSÍ MÍT DOPROVOD DÍTĚTE ROUŠKU. DO MŚ DOCHÁZÍ DĚTI ZDRAVÉ. S PROJEVY RÝMY, NACHLAZENÍ , KAŠLE APD. NEBUDOU DO ŠKOLKY PŘIJATY. V případě výskytu jakýchkoli zdravotních obtíží je rodič povinen dítě z MŠ bezodkladně vyzvednout. Používejte desinfekci . V šatně se zdržujte jen po nezbytně nutnou dobu .

Detail

27.05.2020

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme společnosti ČEZ TEPLÁRENSKÁ, že jsme se mohli zúčastnit VÁNOČNÍ SOUTĚŽE. Dle počtu zaslaných hlasů jsme obsadili 3. místo a získali tak finanční odměnu ve výši 45 000 Kč na nákup herních prvků pro školní zahradu. DĚKUJEME !!!

Detail