rozšířené vyhledávání ...

Dnes je čtvrtek, 5. 8. 2021, 10:12:57

VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY JSOU V BĚŽNÉM PROVOZU. DĚTI NEJSOU TESTOVÁNY, V MŠ NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP 3. OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÉ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI

-------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče a přátelé, logo

dovolte mi, abych Vás přivítala na stránkách naší školy.

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1960. Za ta léta jí prošly stovky dětí, z těch prvních jsou již maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, a dnes k nám vodí své potomky. I přes poměrně vysoký věk se školka cítí mladě, neustále prochází úpravami, zlepšeními, stále jí to sluší.

O celkovou pohodu a spokojenost dětí se stará převážně ženský kolektiv, a jak úspěšně si vede, budete moci vidět na našich stránkách. Doufáme, že se z vás stanou pravidelní návštěvníci a snad i přispěvatelé.

vedoucí MŠ a kolektiv

Distanční výuka

V případě nařízené karantény zde najdete pracovní listy, tématické omalovánky, texty básniček, náměty na výtvarné činnosti, grafomotorické cviky a další materiály ke vzdělávání.

31.08.2020

UPOZORNĚNÍ !!

V BUDOVĚ MATEŘSKÉ ŠKOLY MUSÍ MÍT DOPROVOD DÍTĚTE ROUŠKU. DO MŚ DOCHÁZÍ DĚTI ZDRAVÉ. S PROJEVY RÝMY, NACHLAZENÍ , KAŠLE APD. NEBUDOU DO ŠKOLKY PŘIJATY. V případě výskytu jakýchkoli zdravotních obtíží je rodič povinen dítě z MŠ bezodkladně vyzvednout. Používejte desinfekci . V šatně se zdržujte jen po nezbytně nutnou dobu .

27.05.2020

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme společnosti ČEZ TEPLÁRENSKÁ, že jsme se mohli zúčastnit VÁNOČNÍ SOUTĚŽE. Dle počtu zaslaných hlasů jsme obsadili 3. místo a získali tak finanční odměnu ve výši 45 000 Kč na nákup herních prvků pro školní zahradu. DĚKUJEME !!!