rozšířené vyhledávání ...

Dnes je pondělí, 25. 6. 2018, 2:15:01

Vážení rodiče a přátelé, logo

dovolte mi, abych Vás přivítala na stránkách naší školy.

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1960. Za ta léta jí prošly stovky dětí, z těch prvních jsou již maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, a dnes k nám vodí své potomky. I přes poměrně vysoký věk se školka cítí mladě, neustále prochází úpravami, zlepšeními, stále jí to sluší.

O celkovou pohodu a spokojenost dětí se stará převážně ženský kolektiv, a jak úspěšně si vede, budete moci vidět na našich stránkách. Doufáme, že se z vás stanou pravidelní návštěvníci a snad i přispěvatelé.

vedoucí MŠ a kolektiv

23.03.2018

LETNÍ PRÁZDNINY V MŠ

V době 30.7. - 26.8. 2018 bude mateřská škola uzavřena . Zájemci o náhradní MŠ vyplní žádost a odevzdají na třídách do 30.5.

26.09.2017

ANGLIČTINA PRO PŘEDŠKOLÁKY

V září začíná kurz angličtiny pro předškoláky pod vedením lektorky paní Lenky Čermákové.