Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je neděle, 29. 3. 2020, 5:03:53

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 2
DNES: 49
TÝDEN: 2161
CELKEM: 361881

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

 

 

Vážení rodiče a přátelé, logo

dovolte mi, abych Vás přivítala na stránkách naší školy.

 

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1960. Za ta léta jí prošly stovky dětí, z těch prvních jsou již maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, a dnes k nám vodí své potomky. I přes poměrně vysoký věk se školka cítí mladě, neustále prochází úpravami, zlepšeními, stále jí to sluší. 


O celkovou pohodu a spokojenost dětí se stará převážně ženský kolektiv, a jak úspěšně si vede, budete moci vidět na našich stránkách. Doufáme, že se z vás stanou pravidelní návštěvníci a snad i přispěvatelé.

 

vedoucí MŠ a kolektiv

AKTUALITY

13.03.2020

POTVRZENÍ O UZAVŘENÍ MŠ

Potvrzení o uzavření MŠ si můžete vyžádat u zástupkyň ředitelky ve svých školkách nebo přímo na ředitelství. https://www.cssz.cz/web/cz/-/doporuceny-postup-pro-podani-zadosti-o-osetrovne-pri-peci-o-dite-do-10-let-z-duvodu-uzavreni-skolskeho-detskeho-zarizeni-skoly- https://www.cssz.cz/web/cz/-/karantena-a-osetrovne-informace-pro-rodice-a-skolska-obdobna-zarizeni

Detail

13.03.2020

DÚLEŽITÉ UPOZORNĚNÍ

Z pověření vedení města na základě stavu nouze, který právě vyhlásila vláda, bylo rozhodnuto o uzavření všech mateřských škol s účinností od 17.3.2020 do odvolání. Důvodem je snaha preventivně zamezit šíření koronaviru a celkovému poklesu dětí v MŠ.

Detail

12.03.2020

UPOZORNĚNÍ

Vážení rodiče, vzhledem k množství dotazů ohledně provozu a organizace vzdělávání mateřských škol v Jirkově sděluji: 1. Mateřské školy v Jirkově jsou v provozu v obvyklé provozní době konkrétních zařízení 2. Provoz větších škol je vzhledem k nižšímu počtu dětí omezen podle podmínek dané školy (nižší počet pavilonů nebo tříd v provozu) 3. Zrušeny jsou všechny akce mimo školu, včetně plaveckého výcviku 4. Věnujeme zvýšenou pozornost zdravotnímu stavu dětí, nepřijímáme děti s projevy nemoci – kašel, rýma, teplota apod.. 5. Nepracujícím rodičům doporučujeme zvážit pobyt dítěte v dětském kolektivu 6. Hlaste učitelkám návrat z pobytu v cizině 7. Buďme k sobě vzájemně ohleduplní Bc. Ivana Šestáková Ředitelka mateřské školy

Detail

24.02.2020

PLAVECKÝ KURZ

Kurz plavání , vzhledem k vyhlášení nouzového stavu , prozatím odpadá. Další informace poskytneme na základě vývoje situace.

Detail

30.09.2019

VESELÉ PÍSKÁNÍ

1.10. zahájí činnost kroužek hry na flétnu - každé úterý pro přihlášené děti

Detail

26.09.2019

KURZ ANGLICKÉHO JAZYKA

Kurz AJ je po dobu uzavření škol přerušen.

Detail

16.09.2019

CVIČENÍ V TĚLOCVIČNĚ 3.ZŠ

Cvičení v tělocvičně po dobu uzavření škol odpadá.

Detail