rozšířené vyhledávání ...

Dnes je úterý, 1. 12. 2020, 1:02:54

Vážení rodiče

od pondělí 23.11.2020 otevíráme provoz na všech pavilonech naší

mateřské školy,zatím pouze třídy v přízemí.

Pavilon C zajišťuje provoz od 5.30 do 16.00, tak jak to bylo v září.

Při nástupu do MŠ rodiče musí podepsat bezinfekčnost.

Stále samozřejmě platí, že do MŠ mohou pouze děti bez příznaků onemocnění.

Pokud si děti i nadále z různých důvodů necháte doma, můžete čerpat náměty na činnosti na webu školy ve složce

Nápady a návrhy k činnostem a aktivitám.

Předškoláci nadále mohou čerpat ze složky Distanční výuka.

Chceme vám poděkovat, že nám pomáháte chránit zdraví jak vašich dětí, tak zaměstnanců mateřské školy.

Moc si toho vážíme!

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Vážení rodiče,

v některých mateřských školách byla zaznamenána nákaza virem Covid 19 u zaměstnanců školy. Všechny případy konzultujeme s KHS a zavádíme opatření podle jejich nařízení. Věnujte pozornost nástěnkám ve třídách. Aktualizujte své kontaktní údaje, pokud nastala změna, aby Vás včas mohly zástupkyně ředitelky kontaktovat. Nepodceňujte, prosím,  zdravotní stav svých dětí a nevoďte děti s příznaky respiračního onemocnění nebo jiného zdravotního oslabení.

V žádné mateřské škole se nepohybuje, ani nepracuje s dětmi žádný zaměstnanec, který by vykazoval známky onemocnění Covid 19 nebo byl pozitivně testován na toto onemocnění.

Mašinka

V současné situaci je provoz zajištěn zejména pro děti zaměstnaných rodičů, mateřská škola bude i nadále v omezeném provozu z důvodu nemocných zaměstnanců.

Zvažte, prosím, nutnost umístění dítěte do mateřské školy, na základě zhodnocení všech okolností a rizik spojených s nákazou Covid-19.

Děkujeme za pochopení, ředitelka a zaměstnanci školy

Vánoční prázdniny

V období vánočních prázdnin od 24.12.2020 do 3.1.2021 bude mateřská škola uzavřena.

28.10.2020

Velká pochvala!!!

Distanční výuka začíná fungovat! Chválíme všechny rodiče, kteří se zapojili a poslali fotky ze společného domácího tvoření. Děkujeme za spolupráci. Jsme rády, že jsme vás inspirovaly a věříme, že se přidají i další. Fotky můžete posílat i na e-mail: masinka@msjirkov.cz

25.10.2020

DISTANČNÍ VÝUKA

Vážení rodiče, v případě, že bude provoz naší MŠ omezen nebo dojde k úplnému  uzavření MŠ z důvodu NAŘÍZENÉ KARANTÉNY,  najdete v odstavci "Distanční výuka" rady a návody, vhodné omalovánky, texty básniček, pohádky, nápady pro domácí tvoření s dětmi, odkazy na videa vhodná pro hudební a pohybové činnosti dětí, popř. další materiály ke vzdělávání. Tuto nabídku činností a nápadu lze samozřejmě využít i případně pro mladší děti nebo děti s lehčím průběhem onemocnění. Přejeme Vám i Vašim rodinám hodně zdraví a pohody a těšíme se na brzkou shledanou v běžném provozu.

21.10.2020

Karanténa

Vážení rodiče v mateřské škole byla potvrzena nákaza virem Covid-19 u zaměstnance školy. Části dětí ze třídy Mravenečků se týká povinná karanténa. Všechny případy konzultujeme s KHS a opatření zavádíme podle jejich nařízení. Z důvodu poklesu počtu dětí v MŠ je provoz pouze na pavilonu A. Děkujeme, že nepodceňujete zdravotní stav dětí a do mateřské školy je vodíte bez příznaků respiračního onemocnění nebo jiného zdravotního oslabení.

19.10.2020

FOCENÍ ZRUŠENO

Z důvodu nízkého počtu dětí v mateřské škole je focení zrušeno. Nový termín naleznete zde v aktualitách, až bude situace příznivější. Děkujeme za pochopení