rozšířené vyhledávání ...

Dnes je neděle, 28. 2. 2021, 4:10:18

Potvrzení o platbě školného za rok 2020

Potvrzení máte připravené u p. učitelek na jednotlivých třídách, můžete si ho kdykoliv vyzvednout. celý text

provozní informace | 20. 1. 2021 | Autor: Stanislava Bidlasová

DISTANČNÍ VÝUKA

Vážení rodiče, v případě, že bude provoz naší MŠ omezen nebo dojde k úplnému  uzavření MŠ z důvodu NAŘÍZENÉ KARANTÉNY,  najdete v odstavci "Distanční výuka" rady a návody, vhodné omalovánky, texty básniček, pohádky, nápady pro domácí tvoření s dětmi, odkazy na videa vhodná pro hudební a pohybové činnosti dětí, popř. další materiály ke vzdělávání. Tuto nabídku činností a nápadu lze samozřejmě využít i případně pro mladší děti nebo děti s lehčím průběhem onemocnění.
Přejeme Vám i Vašim rodinám hodně zdraví a pohody a těšíme se na brzkou shledanou v běžném provozu.

celý text

provozní informace | 25. 10. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová

Opatření

V budově mateřské školy musí mít doprovod dítěte roušku.Děti budou mít roušku v šatně k dispozici.Nosit ji nemusí.
Používejte dezinfekci na ruce. V šatně se zdržte jen na dobu nezbytně nutnou. celý text

provozní informace | 10. 9. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová