rozšířené vyhledávání ...

Dnes je pátek, 4. 12. 2020, 2:29:24

Vánoční prázdniny

V období vánočních prázdnin od 24.12.2020 do 3.1.2021 bude mateřská škola uzavřena. celý text

provozní informace | 20. 11. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová

Velká pochvala!!!

Distanční výuka začíná fungovat! Chválíme všechny rodiče, kteří se zapojili a poslali fotky ze společného domácího tvoření. Děkujeme za spolupráci. Jsme rády, že jsme vás inspirovaly a věříme, že se přidají i další. Fotky můžete posílat i na e-mail: masinka@msjirkov.cz celý text

provozní informace | 28. 10. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová

DISTANČNÍ VÝUKA

Vážení rodiče, v případě, že bude provoz naší MŠ omezen nebo dojde k úplnému  uzavření MŠ z důvodu NAŘÍZENÉ KARANTÉNY,  najdete v odstavci "Distanční výuka" rady a návody, vhodné omalovánky, texty básniček, pohádky, nápady pro domácí tvoření s dětmi, odkazy na videa vhodná pro hudební a pohybové činnosti dětí, popř. další materiály ke vzdělávání. Tuto nabídku činností a nápadu lze samozřejmě využít i případně pro mladší děti nebo děti s lehčím průběhem onemocnění.
Přejeme Vám i Vašim rodinám hodně zdraví a pohody a těšíme se na brzkou shledanou v běžném provozu.

celý text

provozní informace | 25. 10. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová

Karanténa

Vážení rodiče
v mateřské škole byla potvrzena nákaza virem Covid-19 u zaměstnance školy. Části dětí ze třídy Mravenečků se týká povinná karanténa. Všechny případy konzultujeme s KHS a opatření zavádíme podle jejich nařízení.
Z důvodu poklesu počtu dětí v MŠ je provoz pouze na pavilonu A.
Děkujeme, že nepodceňujete zdravotní stav dětí a do mateřské školy je vodíte bez příznaků respiračního onemocnění nebo jiného zdravotního oslabení. celý text

provozní informace | 21. 10. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová

FOCENÍ ZRUŠENO

Z důvodu nízkého počtu dětí v mateřské škole je focení zrušeno. Nový termín naleznete zde v aktualitách, až bude situace příznivější. Děkujeme za pochopení celý text

provozní informace | 19. 10. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová

Opatření

V budově mateřské školy musí mít doprovod dítěte roušku.Děti budou mít roušku v šatně k dispozici.Nosit ji nemusí.
Používejte dezinfekci na ruce. V šatně se zdržte jen na dobu nezbytně nutnou. celý text

provozní informace | 10. 9. 2020 | Autor: Stanislava Bidlasová