rozšířené vyhledávání ...

Dnes je neděle, 20. 1. 2019, 17:56:49

LEDEN 2019

Celý měsíc bude ve znamení "paní Zimy", proto si budeme s dětmi povídat o sněhu, o zimních sportech, budeme krmit ptáčky na zahradě...ale tím nejdůležitějším - pokud nám příroda nadělí sníh, co nejvíce si užijeme sněhových hrátek. Také k nám zavítá divadélko, malí plaváčci se už konečně dočkají výuky plavání. Do konce měsíce máte možnost přihlásit své dítě na screening očí, který proběhne v únoru, nebo v březnu. Podrobnější informace získáte ve svých třídách a nezapomeňte prosím sledovat veškeré informace v šatnách jednotlivých tříd.

Děkujeme všem rodičům a přátelům naší školky za výbornou spolupráci, za veškeré sponzorské dary - výtvarný materiál, pomůcky pro děti a přejeme do roku 2019 zdraví, štěstí a úspěchů.....VOJ Bc. Miroslava Poláková a celý kolektiv mateřské školy Pohádka.

Výsledek obrázku pro zima gify animowane

Pohádkovou cestou naší

chceme děti rozesmát,

cvičit, zpívat, malovat si