rozšířené vyhledávání ...

Dnes je čtvrtek, 5. 8. 2021, 9:13:07

LÉTO 2021

Jaro, léto, podzim, zima,

ve školce nám bylo príma.

Povídaly hodiny,

že už budou prázdniny.

Školáky tu tlačí bota,

pospíchají do života,

už jen krůček pavoučí-

než se s námi rozloučí.

Došli právě na rozcestí,

přejeme jim hodně štěstí

na té cestě životem,

nezůstaňte za plotem!

Všem dětem i rodičům přejeme KRÁSNÉ PRÁZDNINOVÉ DNY plné pohody, zážitků  a společných chvil :)

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ

platné od 1. 7. 2021 do odvolání
na základě OPATŘENÍ Ministerstva zdravotnictví, Č. j.: MZDR 20599/2020-91/MIN/KAN
Mateřská škola nesmí umožnit přítomnost dětí, které se vrátily ze země s velmi vysokým rizikem nákazy po dobu 7 dní nebo po dobu 10 dní, jde-li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy od vstupu na území České republiky.

Ministerstvo zdravotnictví průběžně aktualizuje seznam zemí podle míry rizika nákazy. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. Sledujte změny, které mohou neočekávaně nastat někdy i ze dne na den.

Zodpovědnost za případné nedodržení nařízení nese zákonný zástupce dítěte!

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP JINÝCH OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÍ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI :)

beruska8

30.07.2021