rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme nově zřízená, vesnická, mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

09.12.2018

Poděkování.

Naše maminky jsou nejlepší!!! Děkujeme všem rodičům za krásné výrobky do našeho adventního stánku a pomoc při jejich prodeji na akci "Rozsvícení vánočního stromu ve Vrskmani."

11.11.2018

Vánoční prázdniny v Pošťáčku.

V době vánočních prázdnin, od 20.12. 2018 do 2.1. 2019, bude Mš. uzavřena. Provoz školy bude obnoven 3.1. 2019.

06.09.2018

Angličtina v "Pošťáčku."

Výuka angličtiny, s paní učitelkou Luckou, každý čtvrtek od 8.00 hod.

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Prosíme rodiče, aby platby za stravné a školné proběhly vždy do 15. dne v měsíci. Děkujeme.

21.08.2016

Informace pro rodiče!

Všem soutěžícím "O nejkrásnější vánoční řetěz," děkujeme za pěkné výrobky! Vítěze brzy zveřejníme! Vánoční besídka v Pošťáčku se koná ve čtvrtek 13. 12. 2018, od 16.00 hod. Bližší informace najdete na nástěnce v Mš.