rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme nově zřízená, vesnická, mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

03.03.2019

Zápisy dětí do Mš.

Ve dnech 6.5. a 7.5. 2019, od 8.00-11.00 hod. a od 12.00-15.00 hod., bude probíhat zápis dětí do naší Mš. Nezapomeňte si vzít s sebou: rodný list dítěte a občanský průkaz.Těšíme se na nové kamarády!

06.09.2018

Angličtina v "Pošťáčku."

Výuka angličtiny, s paní učitelkou Luckou, každý čtvrtek od 8.00 hod.

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Prosíme rodiče, aby platby za stravné a školné proběhly vždy do 15. dne v měsíci. Děkujeme.

21.08.2016

Informace pro rodiče!

"Čarodějnice v Pošťáčku." V úterý, dne 30. dubna 2019, od 16.30 hod.,zveme všechny rodiče, ve spolupráci s obcí Vrskmaň, na slet čarodějnic. Budeme soutěžit, čarovat, křepčit, vařit lektvary a opékat to, co najdeme. Vezměte s sebou: kostým a dobrou náladu. Přijďte všichni!