rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme nově zřízená, vesnická, mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

17.02.2019

Soutěžíme se "Stonožkou."

Milí rodiče, kamarádi a přátelé naší mateřské školy! Splnili jsme podmínky a přihlásili se do soutěže, kterou vyhlásila firma Barefoot-botky a soutěžíme o bačkůrky pro celou třídu. Prosíme,pomozte nám vyhrát a hlasujte pro naší "STONOŽKU" od 18.2. do 17.3.2019, na facebooku.com, na stránkách této firmy. Děkujeme Vám za ochotu a držte nám palce!!!

06.09.2018

Angličtina v "Pošťáčku."

Výuka angličtiny, s paní učitelkou Luckou, každý čtvrtek od 8.00 hod.

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Prosíme rodiče, aby platby za stravné a školné proběhly vždy do 15. dne v měsíci. Děkujeme.

21.08.2016

Informace pro rodiče!

Ve čtvrtek, 21.2.2019,budeme slavit v "Pošťáčku" SRDÍČKOVÝ DEN. Uděláme radost kamarádovi malým dárkem. KARNEVAL v Mš. Ve čtvrtek, 7.3. 2019, se budeme těšit na rej masek. V pondělí, 25. 3, přijede za námi "Sférické kino." V úterý, 9. dubna, dopoledne, si užijeme výlet do Jungle Arény v Mostě. Těšíme se!