rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme vesnická mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

21.12.2020

Veliké poděkování.

Malí i velcí z Mš-Pošťáček moc děkují manželům Lisnerovým za krásný sponzorský dar pod vánoční stromeček. Muffík-ortopedické podložky nám udělaly velikou radost!!! Využijeme je v tělovýchovných činnostech, relaxačních chvilkách a hrách. Děkujeme!!!

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Rodiče, prosíme Vás, aby platba za stravné a školné proběhla vždy do 15. dne aktuálního měsíce. Děkujeme!

21.08.2016

Informace pro rodiče!

I nadále se bude pobyt dětí v Mš řídit dle přísných, hygienických pravidel! Mš by měly navštěvovat pouze zdravé děti, bez příznaků infekčního onemocnění!!! Do vnitřních prostor školy by měla přivádět a odvádět děti pouze jedna osoba. Prosíme, dejte dětem do poličky v šatně jednu roušku! Nahlaste včas všechny změny!(telefonní čísla, jména, bydliště). Prosíme rodiče, aby vcházeli do budovy Mš pouze se zakrytými ústy!!! Děkujeme!