rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme nově zřízená, vesnická, mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

06.08.2020

Pranostiky na měsíc SRPEN.

"Rosí-li v srpnu silně tráva, pěkné počasí se očekává." Když v srpnu moc hřímá,bude na sníh bohatá zima." Moc hub srpnových, moc vánic sněhových."

02.07.2020

Přání.

Milé děti, rodiče a přátelé naší Mš, přejeme Vám krásné prázdniny plné sluníčka, pohody, pěkných zážitků a vždy šťastný návrat z cest!!!

05.05.2020

Letní prázdniny v Pošťáčku.

V době letních prázdnin bude mateřská škola uzavřena od 1.7.2020 do 16.8.2020. Provoz Mš bude obnoven v pondělí 17.8.2020.

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Rodiče, prosíme Vás, aby platba za stravné a školné proběhla vždy do 15. dne aktuálního měsíce. Děkujeme!

21.08.2016

Informace pro rodiče!

Zdravíme z prázdnin všechny kamarády a rodiče z Mš-"Pošťáček!" Přejeme krásné léto plné chutí a přidáváme recept na mraženou dobrotu. OVOCNÝ DOMÁCÍ MÍŠA.(meruňkový, broskvový,borůvkový) Recept: 6 oloupaných meruněk, 100g tučného tvarohu, 80ml smetany, cukr dle chuti. Vše rozmixovat a nalít do nanukových tvořítek.PŘÍJEMNÉ ZCHLAZENÍ A DOBROU CHUŤ!