rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme nově zřízená, vesnická, mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

Přání.

Milé děti, rodiče a přátelé naší mateřské školy! Přejeme Vám jen zdravé a pohodové dny! Buďte opatní a důslední, ať se v "Pošťáčku" všichni brzy setkáme!!!

15.03.2020

Mydlinky!

Mydli, mydli, já se mydlím! Koukni mámo, koukej táto! Už mám ruce jako zlato!!!

12.03.2020

Uzavření mateřské školy!!! - nová informace.

Na základě stavu nouze, který právě vyhlásila vláda a vyhodnocení aktuální situace se město Jirkov rozhodlo, od úterý 17. března 2020 do odvolání, uzavřít všechny mateřské školy! Důvodem je snaha preventivně zamezit šíření koronaviru! Děkujeme za pochopení!

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Prosíme rodiče, aby platby za stravné a školné proběhly vždy do 15. dne v měsíci. Děkujeme.

21.08.2016

Informace pro rodiče!

Rodiče budoucích prvňáčků, sledujte webové stránky Zš-Strupčice. Zde najdete aktuální informace týkající se zápisu dětí do 1.třídy základní školy! Letos bez osobní účasti dítěte!