rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme vesnická mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

25.10.2020

Provoz Mš - "Pošťáček."

Provoz naší mateřské školy je beze změny!!!

08.09.2020

Distanční vzdělávání v Mš.

Tato složka bude aktivována a aktualizována pro děti s PPD, když bude v Mš chybět více, jak polovina těchto předškoláků.(karantána, opatření KHS, nepřítomnost spojená s Covid-19). Zde naleznete např. grafomotorické listy, labyrinty, doplňovačky, hádanky, náměty na výtvarné činnosti apod. Děkujeme za spolupráci!

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Rodiče, prosíme Vás, aby platba za stravné a školné proběhla vždy do 15. dne aktuálního měsíce. Děkujeme!

21.08.2016

Informace pro rodiče!

I nadále se bude pobyt dětí v Mš řídit dle přísných, hygienických pravidel! Mš by měly navštěvovat pouze zdravé děti, bez příznaků infekčního onemocnění!!! Do vnitřních prostor školy by měla přivádět a odvádět děti pouze jedna osoba. Prosíme, dejte dětem do poličky v šatně jednu roušku! Nahlaste včas všechny změny!(telefonní čísla, jména, bydliště). Prosíme rodiče, aby vcházeli do budovy Mš pouze se zakrytými ústy!!! Děkujeme!