rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme nově zřízená, vesnická, mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

15.05.2020

Úleva na školném!

Rodiče, v případě, že se rozhodnete, že vaše dítě nastoupí do mateřské školy až 1.9. 2020, bude vám, na základě písemné žádosti, prominuto placení úplaty za předškolní vzdělávání(školné). Žádost je možno si vyzvednout v naší Mš. Vyplněnou a podepsanou odevzdat nejpozději do 15.6. 2020 opět v Pošťáčku!!! (můžete vhodit do schránky). Na pozdější žádosti nebude brán zřetel!

05.05.2020

Letní prázdniny v Pošťáčku.

V době letních prázdnin bude mateřská škola uzavřena od 1.7.2020 do 16.8.2020. Provoz Mš bude obnoven v pondělí 17.8.2020.

12.03.2020

Otevření mateřské školy!!!

V pondělí 25.5. 2020 dojde k otevření mateřské školy "Pošťáček." Otevření a pobyt dětí v Mš se bude řídit zásadami vydanými MŠMT. Čtěte zde... Detail. Před nástupem dětí do Mš musí rodiče vyplnit ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ. Ke stažení zde...Detail

21.08.2016

Platba za stravné a školné

Rodiče,za měsíc DUBEN-2020 není nutno posílat platbu za stravné a školné! Školné za měsíc KVĚTEN činí 80,-Kč. Vám, kteří si nechcete rušit trvalý příkaz, budou přeplatky vráceny v následném zúčtovacím období.(červenec 2020).

21.08.2016

Informace pro rodiče!

Milí rodiče,sledujte zdravotní stav vašeho dítěte i lidí, se kterými je dítě v kontaktu a zvažte potřebu umístění dítěte v mateřské škole. Moc se na vás těšíme, ale i nadále musíme být obezřetní! Děkujeme!