rozšířené vyhledávání ...

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme vesnická mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

07.04.2021

Testování dětí.

Děti, které se zúčastní předškolního vzdělávání, budou v Mš testovány každé pondělí a čtvrtek AG testy. Rodiče,samotné testování probíhá maximálně 15. minut, proto ráno počítejte s časovou rezervou! Děkujeme Vám za spolupráci i pro nás je to nové a náročné! "Testování dětí." Čtěte zde:viz. Det

07.04.2021

Otevření Mš.

V podělí 12.4.2021 bude obnoven provoz Mš-Pošťáček! Do běžného provozu školy se vrátí pouze děti s povinným předškolním vzděláváním, děti rodičů IZS a vybraných profesí.Více na stránkách Ředitelství. Čtěte zde: viz Detail.

18.03.2021

Zápis do první třídy Zš - Strupčice - 2021.

Zápis budoucích prvňáčků do Zš ve Strupčicích. Čtěte zde: viz. Detail.

11.03.2021

Zápisy do Zš v Jirkově - 2021

Zápisy prvňáčků do první třídy Zš v Jirkově. Čtěte zde: viz. Detail

08.02.2021

Distanční výuka.

S otevřením Mš na běžný provoz od pondělí 12.4.2021, přechází distanční vzdělávání na prezenční! Prosíme předškoláky, aby přinesli vypracované pracovní listy do Mš. Děkujeme za spolupráci!