Vyhledávání

rozšířené vyhledávání ...

Datum a čas

Dnes je středa, 17. 1. 2018, 6:31:18

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 1
DNES: 49
TÝDEN: 484
CELKEM: 127392

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

BERUŠKY V AKCI

JEŽÍŠEK V MŠ

BESÍDKA V MŠ

NÁVŠTĚVA NAŠICH SPONZORŮ

VÁNOČNÍ SETKÁNÍ S OTVICKÝMI DŮCHODCI

POHÁDKA V KULTURNÍM DOMĚ V OTVICÍCH

 

 

 

snehulak1

Vítáme Vás na stránkách "MŠ U Berušek"!

 

Pokud hledáte informace o dění v naší školičce nebo chcete zjistit, co budeme mít k svačince či obědu, jste na správném místě! Kromě takových informací tu najdete také fotogalerii, kde uvidíte, jak se máme parádně.

snehulak2

Přejeme Vám do roku 2018 hodně zdraví, štěstí, lásky a spokojenosti.

 

Vedoucí MŠ Ludmila Karbanová
a
kolektiv

 

 

AKTUALITY

10.01.2018

DEN BÍLÉHO SNÍŽKU

Čtvrtek 25. ledna 2018 - děti budou ve školce v zimní masce (sněhulák, Olaf, Elsa nebo sportovec), mohou přijít oblečené pouze v bílém oblečení. Celý den budeme věnovat sněhu - hry, tvoření, malování atd.

Detail