Vítejte na stránkách mateřské školy

KAŠTÁNEK

Informace pro rodiče:

V MŠ NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ-doprovod tvoří pouze 1 osoba s ochranným prostředkem dýchacích cest. Vstup 3. osoby do MŠ není povolen. V MŠ nebudou konány žádné kulturní akce apod.  Děti musí mít v šatně v igelitovém sáčku roušku pro případ výskytu zdravotních obtíží.

BEZE ZMĚN JE TÉŽ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V případěchronické rýmy (i alergické) je třeba potvrzení lékaře.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÍ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI

prázdniny

Přejeme rodičům i dětem krásné prožití letních prázdnin plné sluníčka, smíchu a hlavně bez nehod.

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

V období letních prázdnin bude MŠ v měsíci ČERVENCI tj. od 1.7.2021 do 30.7.2021 UZAVŘENA. Provoz zajišťuje MŠ Čtyřlístek.
Od 2.8.2021 již provoz v KAŠTÁNKU v pavilonu "B".

Statutární zástupce: Jaroslava Chrtková

Email: kastanek@msjirkov.cz

Telefon: 474 659 158

03.05.2021

INFORMACE PRO RODIČE

Informace pro rodiče nově příchozích dětí

28.04.2021

PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

V období letních prázdnin bude MŠ v měsíci ČERVENCI tj.1.7.-30.7.2021 UZAVŘENA. Provoz zajišťuje MŠ Čtyřlístek. Od 2.8.2021 již provoz v KAŠTÁNKU v pavilonu "B".