Jirkov příspěvková organizace

MŠ Čtyřka

VÍTÁME VÁS NA STRÁNKÁCH MATEŘSKÉ ŠKOLY ČTYŘKA!

Vážení rodiče!

I v tomto školním roce zde najdete aktuální zprávy o dění v mateřské škole, fotografie i důležité informace. Doufáme, že se nám společně s Vámi, rodiči a přáteli školy, podaří pro Vaše děti vytvořit pohodové a přátelské prostředí.  Školku, kde se dětem líbí, kde mají spoustu kamarádů, zábavy a kde najdou vždy pochopení a lásku. Školku, kam se i po letech budou rády vracet se svými dětmi. Budeme se těšit, že v novém roce už nás bude provázet jen radost a dobrá nálada. Pohodové dny Vám všem přeje

Dana Dvořáková a kolektiv zaměstnanců MŠ Čtyřkaléto

♣ Informace pro rodiče nově zapsaných dětí najdete v sekci Aktuální informace - ZDE:  ms-ctyrka/aktualni-informace/

čtyřka

čtyřka   INFORMACE PRO RODIČE

1. MATEŘSKÁ ŠKOLA JE V BĚŽNÉM PROVOZU.

2. DĚTI SE NETESTUJÍ, V MŠ NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.

3. NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ.

-  DOPROVOD ( MAX. 2 OSOBY) POUZE S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.

-  V MŠ ZATÍM NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.

-  DO MŠ NENÍ DOVOLEN VSTUP TŘETÍCH OSOB .

-  STÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ, BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ  RÝMY           ( I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

-  DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ČISTOU ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU ( PRO PŘÍPAD VÝSKYTU   ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ ).

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÍ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE.

UPOZORNĚNÍ PRO ZÁKONNÉ ZÁSTUPCE DĚTÍ  (NÁVRAT Z CIZINY)

platné od 1. 7. 2021 do odvolání

na základě OPATŘENÍ Ministerstva zdravotnictví, Č. j.: MZDR 20599/2020-91/MIN/KAN

Mateřská škola nesmí umožnit přítomnost dětí, které se vrátily ze země s velmi vysokým rizikem nákazy po dobu 7 dní nebo po dobu 10 dní, jde-li o návrat ze zemí s extrémním rizikem nákazy od vstupu na území České republiky.
Ministerstvo zdravotnictví průběžně aktualizuje seznam zemí podle míry rizika nákazy. Takzvaný semafor upravuje kategorie zemí, na které se při návratu do ČR vážou příslušná protiepidemická opatření. Sledujte změny, které mohou neočekávaně nastat někdy i ze dne na den.
Zodpovědnost za případné nedodržení nařízení nese zákonný zástupce dítěte!

čtyřkaPOZOR, ZMĚNA VÝŠE STRAVNÉHO A ŠKOLNÉHO!

Výše stravného od 1. 9. 2021 (14.07 kB)

Úplata za předškolní vzdělávání - "školné" (91.5kB)

čtyřkaVOLNÁ MÍSTA PRO ŠK. ROK 2021/2022

Máme poslední volná místa pro mladší děti (3 - 6 let).

Své dítě můžete přihlásit přímo u nás v MŠ.

MŠ Čtyřka

Svátek má Beáta

Září víno vaří, říjen víno pijem.

Ono pole dobře rodí, po kterém hospodář na podzim často chodí.