rozšířené vyhledávání ...

Dnes je neděle, 9. 5. 2021, 14:53:56

DŮLEŽITÁ  INFORMACE    !

Mateřská škola obdržela upozornění od Policie ČR:

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) se intenzivně zabývá anonymní výhrůžkou o připravovaném útoku na mateřskou školku, která nebyla nijak specifikována.

V součinnosti s krajskými ředitelstvími policie přijali detektivové z NCOZ preventivní opatření a provádí úkony směřující k vypátrání autora výhrůžky.

Na základě těchto informací byla přijata bezpečnostní opatření ve všech MŠ v Jirkově, Otvicích a Vrskmani.

Je na rozhodnutí rodičů, zda děti zítra 7. 5. do MŠ přivedou.

OD PONDĚLÍ 10. 5. 2021 PŘIPRAVUJEME OTEVŘENÍ VŠECH MATEŘSKÝCH ŠKOL DO BĚŽNÉHO PROVOZU. DĚTI NEBUDOU TESTOVÁNY, V MŠ NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP 3. OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÉ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI

--------------------------------------------------------------------------------------------------------

DĚTI BUDOU V MŠ TESTOVÁNY KAŽDÉ PONDĚLÍ A ČTVRTEK AG TESTY

NÁVOD NA TESTY, KTERÉ BUDOU POUŽÍVANÉ OD PONDĚLÍ 26. 4. 2021

NUTNÁ VĚTŠÍ ČASOVÁ REZERVA KVŮLI SLOŽITĚJSÍ MANIPULACI S TESTEM.

Video návody | singclean (goodtest.cz)

OD PONDĚLÍ 26. 4. 2021 MOHOU DO MATEŘSKÝCH ŠKOL NÁDÁLE POUZE DĚTI

S POVINNÝM PŘEDŠKOLNÍM VZDĚLÁVÁNÍM,

DĚTI ZE TŘÍD ZŘÍZOVANÝCH PODLE §16,ODST. 9 (speciální logopedické třídy)

A DĚTI IZS (vybrané profese - vybrané profese (14.79 kB))

ZÁPIS DO MATEŘSKÉ ŠKOLY PRO ŠK. ROK 2021/2022

Váženírodiče!

Zápis do mateřské školy se koná ve dnech ve dnech

3. - 14. 5. 2021  bezkontaktní formou doručením žádosti na adresu vybrané MŠ.

Ve dnech 11. a 12. 5. 2021 od 8:00 do 11:00 hod a od 12:00 do 15:00 h
možnost osobního vyzvednutí a předání žádostí ve vybrané MŠ.

Podrobné informace, jak při zápisu postupovat najdete v odkazu níže.

Tiskopisy ke stažení :  reditelstvi/zapis-do-ms/

Vážení rodiče a přátelé, logo

dovolte mi, abych Vás přivítala na stránkách naší školy.

Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1960. Za ta léta jí prošly stovky dětí, z těch prvních jsou již maminky, tatínkové, babičky, dědečkové, a dnes k nám vodí své potomky. I přes poměrně vysoký věk se školka cítí mladě, neustále prochází úpravami, zlepšeními, stále jí to sluší.

O celkovou pohodu a spokojenost dětí se stará převážně ženský kolektiv, a jak úspěšně si vede, budete moci vidět na našich stránkách. Doufáme, že se z vás stanou pravidelní návštěvníci a snad i přispěvatelé.

vedoucí MŠ a kolektiv

13.04.2021

LETNÍ PRÁZDNINY

Letní prázdniny - v době od 1.7. - 1.8. 2021 bude mateřská škola UZAVŘENA . Náhradní provoz zajišťuje 4.MŠ .

Distanční výuka

V případě nařízené karantény zde najdete pracovní listy, tématické omalovánky, texty básniček, náměty na výtvarné činnosti, grafomotorické cviky a další materiály ke vzdělávání.

31.08.2020

UPOZORNĚNÍ !!

V BUDOVĚ MATEŘSKÉ ŠKOLY MUSÍ MÍT DOPROVOD DÍTĚTE ROUŠKU. DO MŚ DOCHÁZÍ DĚTI ZDRAVÉ. S PROJEVY RÝMY, NACHLAZENÍ , KAŠLE APD. NEBUDOU DO ŠKOLKY PŘIJATY. V případě výskytu jakýchkoli zdravotních obtíží je rodič povinen dítě z MŠ bezodkladně vyzvednout. Používejte desinfekci . V šatně se zdržujte jen po nezbytně nutnou dobu .

27.05.2020

PODĚKOVÁNÍ

Děkujeme společnosti ČEZ TEPLÁRENSKÁ, že jsme se mohli zúčastnit VÁNOČNÍ SOUTĚŽE. Dle počtu zaslaných hlasů jsme obsadili 3. místo a získali tak finanční odměnu ve výši 45 000 Kč na nákup herních prvků pro školní zahradu. DĚKUJEME !!!