rozšířené vyhledávání ...

KVĚTEN 2021

POZOR!!!!!!!!

DŮLEŽITÉ INFORMACE!!!!!!!!!

Mateřská škola obdržela upozornění od Policie ČR:

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) se intenzivně zabývá anonymní výhrůžkou o připravovaném útoku na mateřskou školku, která nebyla nijak specifikována.

V součinnosti s krajskými ředitelstvími policie přijali detektivové z NCOZ preventivní opatření a provádí úkony směřující k vypátrání autora výhrůžky.

Na základě těchto informací byla přijata bezpečnostní opatření ve všech MŠ v Jirkově, Otvicích a Vrskmani.

Je na rozhodnutí rodičů, zda děti zítra (v pátek 7.5.) do MŠ přivedou.

OD PONDĚLÍ 10.5. 2021 PŘIPRAVUJEME OTEVŘENÍ VŠECH MATEŘSKÝCH ŠKOL DO BĚŽNÉHO PROVOZU. DĚTI NEBUDOU TESTOVÁNY, V MŠ NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP JINÝCH OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÍ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI

ZÁPIS DO MŠ

Blíží se zápis dětí do mateřských škol, proto přejděte do záložky "Novinky a aktuality" a tam se dozvíte všechny užitečné informace :)

beruska8