DŮLEŽITÉ INFORMACE

OD PONDĚLÍ 10. 5. 2021 PŘIPRAVUJEME OTEVŘENÍ VŠECH MATEŘSKÝCH ŠKOL DO BĚŽNÉHO PROVOZU. DĚTI NEBUDOU TESTOVÁNY, V MŠ NEMUSÍ MÍT ROUŠKY.

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP 3. OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÉ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, TĚŠÍME SE NA VAŠE DĚTI

ZÁPISY DO MATEŘSKÝCH ŠKOL

Vážení rodiče,v následujících  odkazech najdete informace o průběhu letošních zápisů do Mateřské školy pro školní rok 2021/2022.

kritéria přijímání dětí (37 kB)

informace k zápisu (19.63 kB)

žádost o přijetí (46.5 kB)

prihlaska k placeni stravného.doc (30 kB)

lékařský posudek (13.08 kB)

LETNÍ PRÁZDNINY

V době letních prázdnin je mateřská škola uzavřena v období 1.7. - 22.8.2021. Informace o náhradním umístění dětí je u učitelek MŠ.