OD PONDĚLÍ 10. 5. 2021 SE OTVÍRAJÍ VŠECHNY MATEŘSKÉ ŠKOLY V PLNÉM PROVOZU. DĚTI NEMUSÍ MÍT ROUŠKY A NEBUDOU TESTOVÁNY.

I NADÁLE PLATÍ ZVÝŠENÝ DŮRAZ NA DODRŽOVÁNÍ EPIDEMIOLOGICKÝCH OPATŘENÍ - DOPROVOD POUZE 1 OSOBA S OCHRANNÝM PROSTŘEDKEM DÝCHACÍCH CEST.  VSTUP 3. OSOB DO MŠ NENÍ POVOLEN - V MŠ NEBUDOU KONÁNY ŽÁDNÉ KULTURNÍ AKCE APOD.. DĚTI MUSÍ MÍT V ŠATNĚ ROUŠKU V IGELITOVÉM SÁČKU PRO PŘÍPAD VÝSKYTU ZDRAVOTNÍCH OBTÍŽÍ. I NADÁLE PLATÍ, ŽE DÍTĚ MUSÍ BÝT ZDRAVÉ BEZ PŘÍZNAKŮ NEMOCI. V PŘÍPADĚ CHRONICKÉ RÝMY (I ALERGICKÉ) JE TŘEBA POTVRZENÍ LÉKAŘE.

SLEDUJTE NAŠE WEBOVÉ STRÁNKY A NAŘÍZENÉ VLÁDY, SITUACE SE MŮŽE MĚNIT V DŮSLEDKU ZMĚN EPIDEMIOLOGICKÉ SITUACE V KRAJI.

-------------------------------------------------------------------------------------

BŘEZEN  - ŠKOLNÉ SE NEPLATÍ

DUBEN - ŠKOLNÉ NEPLATÍ DĚTI, KTERÝM NEBYLA NAŘÍZENÍM VLÁDY UMOŽNĚNA DOCHÁZKA

OD KVĚTNA SE ŠKOLNÉ PLATÍ V OBVYKLÉ VÝŠI

DĚKUJEME ZA SPOLUPRÁCI, TRPĚLIVOST A TOLERANCI PŘI NÁSTUPU DO MŠ, I PRO NÁS JE TO NOVÉ A NÁROČNÉ.

TĚŠÍME SE NA VÁS A VAŠE DĚTI

KOLEKTIV MŠ ČTYŘLÍSTEK

SF

DĚKUJEME, ŽE SLEDUJETE AKTUÁLNÍ INFORMACE NA NAŠICH STRÁNKÁCH A NA STRÁNKÁCH ŘEDITELSTVÍ MŠ JIRKOV.

Co najdete na našich webových stránkách? Informace o akcích a dění v MŠ, školní vzdělávací program, vždy aktuální jídelníček a také fotografie Vašichtí.

Věříme, že se pobavíte a zároveň dozvíte vše, co potřebujete.             Zástupce ředitelky MŠ Lenka Plechatá a kolektiv.

č