rozšířené vyhledávání ...

Dnes je neděle, 9. 5. 2021, 15:47:10

DŮLEŽITÁ  INFORMACE    !

Mateřská škola obdržela upozornění od Policie ČR:

Národní centrála proti organizovanému zločinu (NCOZ) se intenzivně zabývá anonymní výhrůžkou o připravovaném útoku na mateřskou školku, která nebyla nijak specifikována.

V součinnosti s krajskými ředitelstvími policie přijali detektivové z NCOZ preventivní opatření a provádí úkony směřující k vypátrání autora výhrůžky.

Na základě těchto informací byla přijata bezpečnostní opatření ve všech MŠ v Jirkově, Otvicích a Vrskmani.

Je na rozhodnutí rodičů, zda děti zítra 7. 5. 2021 do MŠ přivedou.

Vítejte na webových stránkách

MŠ „POŠŤÁČEK“

Jede, jede poštovský Pošťáčekpanáček,

jede, jede poštovský pán.

Má pěknou brašničku

a na rtech písničku,

jede, jede v obec Vrskmaň.

"Haló, tady " Pošťáček"!

Jsme vesnická mateřská škola, kde každý náš kamarád zaujímá plnohodnotné místo. Nabízíme rodinné zázemí, dětem i rodičům vytváříme bezpečné a příjemné prostředí. Přejeme si, aby se předškoláčkům v Pošťáčku líbilo, aby byli spokojeni a prožili zde šťastné dětství plné her, zábavy a kvalitních prožitků. Věříme, že právě v Mš získají hodnoty a základy, na kterých budou moci stavět ve škole i v životě. Chceme spoluvytvářet mateřskou školu, do které se děti rády vracejí a i jednou budou rády vracet.

Již teď se těšíme na naše nové kamarády !

Děti

Děkujeme Vám za Vaši přízeň a i nadále sledujte naše webové stránky.

06.05.2021

Otevření Mš.

Od pondělí 10.5.2021 se otevře Mš do běžného provozu pro děti všech věkových kategorii!!! I nadále se bude pobyt dětí v Mš řídit dle přísných hygienických pravidel! Prosíme rodiče, aby dali dětem do šatny chirurgickou roušku pro případ výskytu zdravotních obtíží! Děkujeme a těšíme se na Vás!!!

19.04.2021

Zápisy dětí do Mš.

Zápis dětí do Mš pro školní rok 2021/2022 bude probíhat od 3. 5. do 14. 5. 2021. Více v přiloženém plakátu. Čtěte pozorně zde: viz. Detail.

19.04.2021

Letní prázdniny v "Pošťáčku."

V době letních prázdnin bude Mš uzavřena od 1.7. do 22.8. 2021. Více na nástěnce v Mš.

07.04.2021

Testování dětí.

Od pondělí 10.5. 2021 odpadá povinnost testovat děti v předškolním zařízení! Děti nemusí nosit během dne roušky, ani respirátory!

08.02.2021

Distanční výuka.

S otevřením Mš na běžný provoz od pondělí 12.4.2021 přechází distanční vzdělávání na prezenční!